• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keşfetmek
Kitapta anlatılan hafıza çivileri bana çok gerçekçi geldi hafıza teknikleri ile öğrenmek her zaman daha kalıcı ve kolay olmuştur. Hafıza çivilerim var mı bilmiyorum ama umarım bir gün keşfederim.
(03-04-2021, 08:38 AM)suraabi1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kitapta anlatılan hafıza çivileri bana çok gerçekçi geldi hafıza teknikleri ile öğrenmek her zaman daha kalıcı ve kolay olmuştur. Hafıza çivilerim var mı bilmiyorum ama umarım bir gün keşfederim.
anlatılan hafıza çivilerini bende çok beğendim hafıza çivilerimi keşfetmeye ve düşüne dünyamı geliştirmeye çalışacağım bana farklı bir gözle görmemi sağlayan bu hafıza çivilerine teşekkür ederim
Ben hafıza çivi olayını gerçekten çok sevdim bir çeşit kodlama gibi . Bende günlük hayatta ders çalışırken  kodlama yöntemini kullanıyorum . Zorlandığım bir konuda kendimce ya baş harflerini birleştiriyorum yada onlarla ilgili bi hikaye  yada şarkı oluşturup bu şekilde kodluyorum buda hafıza çivileri gibi bir kodlamaya benziyor 
(05-29-2021, 03:08 PM)afromias Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu kitabı severek okudum o yüzden kişiliğimin sorgulayıcı kişilik tipi olduğunu düşünüyorum. Sorguluyorum.
Örneğin Mayıs ayının doğru cevabını bilenler nasıl belirlendi? Yazar bu kadar güzel kitap yazmış ama forumu yönetenler neden böyle yapıyor? Bu soruları sorguluyorum. Aslında kimse doğru cevabi veremedi bir kişi hariç o da bu hesap neden mi? Sayfa 54 deki sembollerde "arincöna höş geldiniz" yazıyor. O yerine ö harfinin sembolü kullanılmış peki bu harfler neden önemli bu şifreleri diyagrama yazarak üst üste gelen harflerden yeni şifre kelime bulunuyor yani her harf çok önemli. Kitabı iyi okuyan sıkı bir Arincon takipçisiyim. Admin mesajlarımı silsen de yazmaya devam edeceğim taki cevap verene kadar.
Hayır. Sen yanlış yapmışsın. Orada sahiden de ARİNCONA HOŞ GELDİNİNZ yazıyor. Biraz dikkatli olursan fark edersin.  Dodgy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi