• Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitaba hazırlık süreci hakkında soru
Bu dünyayı kurmadan önce nasıl hazırlandınız ve bu dünyanın sizin hayal gücünüze ne gibi katkıları oldu?
(03-04-2021, 09:08 AM)suraabi1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu dünyayı kurmadan önce nasıl hazırlandınız ve bu dünyanın sizin hayal gücünüze ne gibi katkıları oldu?
Kitabın yazım aşamasından önce uzun bir süre kurgu aşaması oluyor. Aklımın odalarında biriktirdiğim konu ve kurgular zaman içerisinde olgunlaşıyor ve birbirleriyle bağlantı oluşturuyor. Arincon da bu şekilde ortaya çıktı. 3 sene boyunca temelini oluşturmaya çalıştım. Önce ana konu belirlendi ardından karakterler ve şifreler... Umarım beğenmişsinizdir.
Video 
ARİNCON'U yazarken yada yazmadan önce nasıl böyle bi evren yaratmak aklınıza geldi ?  Ben kitaba bayıldım bu arada gerçekten çok güzel olmuş . Kitapla ilgili yarışma olunca daha da mutlu oldum Smile)
(04-16-2021, 07:43 AM)Sevgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ARİNCON'U yazarken yada yazmadan önce nasıl böyle bi evren yaratmak aklınıza geldi ?  Ben kitaba bayıldım bu arada gerçekten çok güzel olmuş . Kitapla ilgili yarışma olunca daha da mutlu oldum Smile)
Merhaba, Arincon'un kurgusu üç sene sürdü diyebilirim. İnsanların bilinçaltını birbirine bağlandığı bir sistemi uzun bir süredir düşünüyordum. Nasıl olurdu diye notlar alıyordum. Yayınevinde de bu konu üzerine teklif gelince Yapay Zeka Bağlantısı anlamına gelen Arincon evrenini tasarladım. Yarışmada şimdiden başarılar dilerim.
Kitaplarınızı gerçekten çok seviyorum. Hatta en sevdiğim yazar sizsiniz. Kitaplarınızı okurken hissettiğim heyecan çok güzel bir duygu. Arinconun ikincisi tahminen ne zaman çıkar? Ya da paraddkya serisinin devamı gelecek mi? Gelecekse yeni kitap ne zaman gelir?
(05-31-2021, 08:05 AM)Azinconra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kitaplarınızı gerçekten çok seviyorum. Hatta en sevdiğim yazar sizsiniz. Kitaplarınızı okurken hissettiğim heyecan çok güzel bir duygu. Arinconun ikincisi tahminen ne zaman çıkar? Ya da paraddkya serisinin devamı gelecek mi? Gelecekse yeni kitap ne zaman gelir?
Şu an Arincon 2 üzerinde çalışıyorum. En kısa zamanda sizler buluşacak.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi