• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selam ARYA
Merhaba Arya! kitabı okurken beni en heyecanlandıran karakterlerden birisi sendin. Kişilik tipi olarak seni kendime yakın hissettim. Profesör Kızıl ile benzer kişilik tipine sahip olmak sence nasıl bir duygu?  Big Grin
I apologise, but I suggest to go another by.
Kendine güvenmene bayılıyorum Arya, yaşadığın heyecanı ve korkuyu bana çok iyi hissettirdin. Babanın yolundan gideceğine hiç şüphem yok kim bilir belki sen de bir profesör olabilirsin.
(03-04-2021, 02:04 PM)Nilgünben Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendine güvenmene bayılıyorum Arya, yaşadığın heyecanı ve korkuyu bana çok iyi hissettirdin. Babanın yolundan gideceğine hiç şüphem yok kim bilir belki sen de bir profesör olabilirsin.
Merhaba Nigünben! Yaşadığımız macerayı hissetmene çok sevindim  Rolleyes İngo ve ben babamın yolunda, şifreleri çözmeye devam edeceğiz. Bu macerada bize eşlik etmeye devam et! Babamın yolunda görüşeceğimize eminim  Sleepy

(02-22-2021, 10:21 AM)lunaelumen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arya! kitabı okurken beni en heyecanlandıran karakterlerden birisi sendin. Kişilik tipi olarak seni kendime yakın hissettim. Profesör Kızıl ile benzer kişilik tipine sahip olmak sence nasıl bir duygu?  Big Grin
Merhaba Luna! Kişilik tiplerimiz benziyorsa kararlarımız da benzer demektir buna sevindim Smile Profesör Kızıl mı? biraz üzücü  Angry
Merhaba Arya,
kitapta heyecanı en çok seninle yaşadım. Smile Ayrıca bende tam olarak bulunmayan hep ilerleyerek başaracağın düşüncen de harika. Sanırım sizin yerinizde olsaydım İnigo' nun yaptığını yapardım. Tüm olaylar senin sayende gelişiyor. Seni çok sevmemin bir nedeni de bu. Bir de kitaptaki şifreleri çözmek konusunda çok uğraştım fakat senin ve kardeşinin şifrelerini bulamadım. Sad Mümkünse söyleybilir misin gerçekten çok merak ediyorum. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi